
Фарбопульт KRAISSMANN FSP 1000 (регулювання розпилення)
2 124 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Характеристики:
- Виробник: Крайсман
- Потужність: 1000 Вт
- Об'єм бачка: 900 мл
- Діаметр сопла: 2,5 мм
- Вага: 2,3 кг
Особливості:
- ергономічний дизайн;
- зручність в експлуатації;
- надійний пістолет і бачок із металу;
- металеве сопло та голка;
- регулювання витрати розпилюваного матеріалу;
- робота з різними типами фарбувальних матеріалів.
Комплектація
- розпилювальний пістолет;
- електрокомпресор;
- шланг;
- лійка для вимірювання в'язкості;
- плечовий ремінь;
- посібник з експлуатації;
- картонна упаковка.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | KRAISSMANN |
| Країна виробник | Німеччина |
| Продуктивність фарбопульта | 0.28 літр/хв |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.9 л |
| Вага | 3 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальна в'язкість рідини по DIN | 80 |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
- Ціна: 2 124 ₴






