-19%


Пила циркулярна DWT HKS 21-79 (79 мм глибина пропилювання, диск 210 мм, потужність 2100 Вт,)
4 443 ₴
3 600 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Якщо Вам потрібна ручна дискова пила для дому, ми маємо відмінну пропозицію — циркулярна пила DWT HKS 21-79. Модель вирізняється високою продуктивністю, зумовленою потужним двигуном, а також функціональністю. Її можна використовувати для виконання найрізноманітніших завдань, зокрема розпилювання під кутом. Пила обладнана якісним пиляльним диском. Має низку систем, які допоможуть виконувати роботу максимально якісно, безпечно. Зверніть увагу на вартість, на циркулярні пили DWT HKS21-79 ціна невисока, але якість інструмента на найвищому рівні.
Особливості:
- Показує чималу продуктивність завдяки великій потужності двигуна.
- Система регулювання кута нахилу диска та його вильоту над підошвою без додаткового інструменту.
- Ергономічне виготовлення ручки для комфортної роботи.
- Міцний захисний кожух, захисна огорожа пиляльного диска.
- Блокування обертання шпинделя.
- Швидкознімні щітки для простоти обслуговування.
Технічні характеристики:
- Живиться від мережі — 220 В
- Споживана потужність — 2100 Вт
- Максимальний діаметр диска — 235 мм
- Максимальна кількість обертів — 4300 об/хв
- Діаметр отвору — 30 мм
- Максимальна глибина пропилювання — 79 мм
- Кут нахилу — 45 градусів
- Країна-виробник — Швейцарія
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Комплектація :
- Пила циркулярна
- Диск відрізний 235 мм
- Паралельний упор
- Гарантійний талон
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 2100 Вт |
| Максимальний діаметр диска | 235 мм |
| Діаметр посадкового отвору | 30 мм |
| Максимальна кількість обертів | 4300 об/хв |
| Максимальна глибина пропілу | 79 мм |
| Кут нахилу | 45 град. |
| Вага | 6.8 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткові функції | |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
- Ціна: 3 600 ₴

