
Болгарка CROWN CT13508-180 DN (1500 Вт, диск 180 мм )
3 395 ₴
- В наявності
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліфмашина Crown CT13508-180DN — дуже потужна, але водночас все ще компактна болгарка призначена для роботи з відрізними дисками діаметром 180 мм. Має захисну D-подібну основну ручку з м'якою накладкою.
Особливості:
- Блокування шпинделя
- Різь М14
- Ручка D-подібної форми
- М'яка накладка на ручці
- Фіксатор кнопки увімкнення
Характеристики:
- Виробник Crown
- Родина бренда Швейцарія
- Номінальна потужність 1500 Вт
- Номінальна кількість обертів 8500 минˉ¹
- Сила струму за напруги 220-230 В 7 A
- Різь шпинделя M14
- Макс. Ø відрізного диска 180 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 180 мм
- Макс. Ø гумового тарілчастого диска 180 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 75 мм
- Макс. Ø чашоподібної дротяної щітки 75 мм
- Вага 3,68 кг
- Офіційна гарантія — 36 місяців
Комплектація
- Кутова шліфмашина Crown CT13508-180DN
- Додаткова ручка
- Захисний кожух
- Ключ фланцевий
- Ключ ріжковий
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1500 Вт |
| Вага | 3.66 кг |
| Живлення | Мережа 220В |
| Виробник | Crown |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
| Максимальна кількість обертів | 8500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Комплектація | |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
- Ціна: 3 395 ₴
