-21%


Болгарка CROWN CT13506-125N (1200 Вт. довга ручка)
2 792 ₴
2 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Кутова шліфмашина CROWN CT13506-125N — це надійний інструмент для побутового використання. Попри належність до побутового класу, кутова шліфувальна машина пристосована до жорсткого використання. Болгарка обладнана потужним двигуном, надійним редуктором, якісними підшипниками, що в сукупності визначає великий ресурс роботи інструмента, його безперебійність. Зверніть увагу, кутова шліфмашина CROWN CT13506-125N показує чималу ефективність під час виконання робіт різної складності, що визначає високу якість експлуатації болгарки. Вона здатна виконувати широкий спектр робіт завдяки універсальності, вона сумісна з практично будь-якою оснасткою 125 мм діаметром.
Особливості:
- Болгарка недорога, чудово підійде для домашнього використання.
- Великий запас потужності визначає її продуктивність.
- Є блокування шпинделя для простоти заміни обладнання.
- Посилений металевий редуктор у захищеному корпусі.
- Сучасний двигун із мідною обвиткою довговічний і надійний.
- Постачається з додатковою ручкою.
- Спрощена система заміни щіток.
Характеристики:
- Виробник Crown
- Родина бренда Швейцарія
- Номінальна потужність 1200 Вт
- Номінальна кількість обертів 11000 минˉ¹
- Сила струму за напруги 220-230 В 5.4 A
- Різь шпинделя M14
- Макс. Ø відрізного диска 125 мм
- Макс. Ø шліфувального диска 125 мм
- Макс. Ø гумового тарілчастого диска 125 мм
- Макс. Ø дискової дротяної щітки 75 мм
- Макс. Ø чашоподібної дротяної щітки 75 мм
- Вага 42 кг
Гарантія 36 мес.
Комплектація
- Болгарка Crown CT13506-125N
- Ключ фланцевий
- Додаткова ручка
- Захисний кожух
- Інструкція з експлуатації
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Споживана потужність | 1200 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Вага | 2.45 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Картонна коробка |
| Додаткова рукоятка | Так |
- Ціна: 2 200 ₴
