
Плазморіз Луч Профі CUT 40 (глибина різу до 15 мм)
9 000 ₴
- Готово до відправки
Опис роботи апарату плазмового різання ЛУЧ профі CUT-40
Повітряно-плазмове різання від торгової марки Профі набирає популярності на ринку вже понад 10 років. Доступні сервісні центри та офіційна сертифікація в Україні вселяє довіру. Плазморіз Луч Профі CUT 40 — це модель із контактним підпалом, яка під час зіткнення з металом запалює плазмову дугу. Для коректної роботи рекомендується використовувати повітряний компресор не менш ніж 24 літри. Чисте різання за правильного налаштування параметрів становитиме 10 мм, під час роздільного різання цей показник підвищується до 12-14 мм. Нестабільна мережа ніяк не вплине на процес роботи, завдяки новій системі стабілізації вхідної напруги. Показово те, що в апарата майже вдвічі вища швидкість різання, порівнюючи з кисневою, він із легкістю розрізає металеві предмети, що мають велику товщину. Керування струмом різання можна здійснити за допомогою регулятора, розташованого на передній панелі. Плазморіз також обладнаний повітряним охолодженням і комплексом захистів від КЗ і перевантажень.
ХАРАКТЕРИСТИКИ ПЛАЗМОРЕЗ ЛУЧ ПРОФІ CUT 40
- Напруга мережі:220 (В)
- Частота тока в сети:50 (Гц)
- Споживана потужність: не вище 4.0 (кВт)
- ККД:85 %
- Мінімальний зварювальний струм:10 (А)
- Максимальний зварювальний струм:40 (А)
- Номінальна робоча напруга:92 (В)
- Напруга холостого ходу:230 (В)
- Номінальний режим роботи (ПВ) за циклу 10 хв:60 %
- Робочий тиск повітря:4 Атм
- Тип підпалу дуги: Контактний
- Клас захисту:IP21
- Витрата повітря:170 (л/хв)
- Габаритні розміри:150x370x250 (мм)
- Максимальна товщина оброблюваного металу 12 мм (15 мм)
- Вага:10,0 (кг)
- Гарантія:24 мес.
| Основні | |
|---|---|
| Метод плазмового зварювання | Повітряно-плазмовий |
| Виробник | Промінь профі |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Мінімальна робоча температура навколишнього середовища | -30 град. |
| Країна виробник | Україна |
| Тип плазмового зварювання | Автоматичний |
| Максимальна товщина зварюваних деталей | 12 мм |
| Максимальна загальна вага | 10 кг |
| Максимальна робоча температура навколишнього середовища | 50 град. |
| Параметри апарату плазмового різання | |
| Максимальний зварювальний струм | 40 А |
| Вага апарату | 8 кг |
| Мінімальний зварювальний струм | 10 А |
| Частота струму | 50 Гц |
| Номінальна споживана потужність | 4 кВт |
| Тип зварювальної установки | Мобільна |
| Ступінь захисту IP | 21 |
| Параметри плазмотрона | |
| Охолодження пальника | Повітряне |
| Витрата повітря | 200 куб.м/год |
| Габаритні розміри апарату плазмового різання | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 250 мм |
- Ціна: 9 000 ₴








