
VORSKLA Верстат свердлильний ПМЗ 1800/20-16 (тато, патрон 20 мм і 16 мм)
9 894 ₴
- Готово до відправки
Опис.
Верстат свердлильний електричний Vorskla ПМЗ 1800-16-20 (12-швидкісний) призначений для високоточного свердління в дереві, сталі,кераміку та інших матеріалах, з використанням закріплення заготівки та можливістю регулювання її положення для отримання необхідних допусків точності свердління.
Верстат свердлильний VORSKLA ПМЗ 1800-16-20 застосовується в майстернях, цехах або гаражах для виконання широкого спектра свердлільних робіт у дереві, металі, пластику, оргсклі тощо. Верстат працює від звичайної побутової електромережі, а максимальна споживана потужність становить 1800 Вт. У свердлильному верстаті є 12 ступенів обертання залежно від матеріалу, з яким Ви працюєте. Діаметр свердла становить від 1,5 до 20 мм. Свердлильний верстат СТАНОК VORSKLA ПМЗ 1800-16-20 має також регулювання столу за висотою.
Vorskla ПМЗ 1800-16-20 має в комплекті лещата та 2 патрони діаметром 16 мм і 20 мм. Свердлильний верстат Ворскла ПМЗ 1800-16-20 чудово підійде як для побутового використання в гаражі, так і для невеликих цехів на виробництві.
Перед відправленням весь інструмент проходить обов'язкове тестування.
ОСОБЕННОСТИ:
- Великий вибір діапазону швидкості свердління завдяки 12-швидкісній системі
- Обмежувач глибини свердління
- Регулювання робочого столу
- Регулювання лещат
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Напруга/частота: 230 В/50 Гц
- Потужність: 1800 Вт
- Холостійка хода: 210 — 2580 об/хв
- Кількість швидкісних режимів: 12
- Діаметр патрона: 20,16 мм (змінний патрон)
КОМПЛЕКТАЦИЯ:
- Верстат свердлильний Vorskla ПМЗ 1800-16-20
- 2 патрони: 16 мм і 20 мм
- Ключ патрона
- Затискні лещата
- Посібник з експлуатації
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Vorskla |
| Тип верстата | Вертикально-свердлильний |
| Країна виробник | Україна |
| Стан | Новий |
| Кількість швидкостей | 12 шт. |
| ЧПУ | Ні |
| Діаметр свердла | 16 мм |
| Споживана потужність | 1800 кВт |
| Кількість обертів холостого ходу | 2850 об/хв |
| Тип електродвигуна верстата | асинхронний |
| Параметри мережі | |
| Напруга | 220 В |
| Частота | 50 GHz |
| Додаткові параметри | |
| Хід пінолі | 74 мм |
| Загальні параметри | |
| Вага | 38 кг |
| Висота | 990 см |
- Ціна: 9 894 ₴





