Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Основні якості Болгарки NARVA NAG-125/1700L :
- Регулювання обертів двигуна
- Високоміцні підшипники та шестерні
- Подшипник в голове
- Зручна подовжена ручка
- Кнопка увімкнення з блокуванням
- Статор і обмотка якоря з епоксидним покриттям
- Двопозиційна антивібраційна додаткова бічна ручка
- Блокування шпинделя
Опис
Кутова шліфмашина NARVA 125/1700 забезпечує швидку роботу з різання арматури та бетону, видалення фарби, іржі та заточування лез. Потужний 1700 Вт двигун забезпечує 11000 об./хв для легкого виконання цих завдань. Зручний перемикач забезпечує комфортну роботу, а блокування шпинделя забезпечує швидку та просту зміну приладдя.
Особливості кутова шліфмашина NARVA 125/1700
- Ідеально підходить для різання арматури та бетону, видалення фарби та іржі, шліфування зварювальних швів і заточування лез.
- 2-позиційна бічна ручка з м'якою ручкою забезпечує зручне позиціювання руки та покращують керування
- Зовнішні технологічні отвори для вугільних щіток для легкого обслуговування та заміни.
- Двоступеневий вимикач знижує ймовірність випадкового запуску.
- Лабіринтна конструкція ізолює двигун від пилу та сміття, створюючи складний набір каналів, що запобігають забрудненню.
- Металева головка редуктора з дуже грубими стінками. Виготовляється з литого алюмінію, забезпечує максимальну стабільність і термін експлуатації.
- Ідеальна ергономіка з двома зонами ручки та вузьким корпусом для оптимального використання навіть у разі безперервного використання.
- Болгарка Narva NAG-125/1700 L має регулювання обертів для зручності оброблення та шліфування поверхонь
Комплектація:
- Болгарка Narva NAG-125/1700 L
- Захисний кожух
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Картонне паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1750 Вт |
| Виробник | Narva |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Естонія |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Основна рукоятка | Подовжена |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
- Ціна: 1 800 ₴


