
Болгарка акумуляторна NARVA NAG-125 BL безщітковий двигун
4 300 ₴
3 300 ₴
- Готово до відправки
Опис
Акумуляторна болгарка NARVA NAG-125 BL універсальний мобільний помічник.
Ви не можете проводити роботи, якщо немає поруч мережевої розетки? Чи вам належить робота у важкодоступних місцях? Перехід на акумуляторний інструмент, безумовно, розумний вибір. Дротові шліфувальні машини зазвичай міцніші, але вони більш галасливі та менш універсальні. Narva підготувала для вас цю незамінну зручну акумуляторну болгарку для швидкої роботи без проводів подовжувачів, що вічно заважають.
Акумуляторна болгарка Нарва має безліч відмітних особливостей. Але головною з них є безщітковий двигун (Brushless). Завдяки повністю мідному та першокласному магніту робота стає стабільнішою та плавнішою. Багато професіоналів і розробників позитивно оцінили використання технології безщіткового двигуна.
Двигун на 12000 об/хв забезпечує вищу потужність для шліфування металу, різання плитки, арматури та бетону. Прогумована й ергономічна двопозиційна ручка підвищує комфорт під час роботи в майстерні, автосервісі або домашній роботі.
Кутова шліфувальна машина NARVA NAG-125 BL обладнана літій-іонним 21 В акумулятор ємністю 4,0 Ач для збільшення терміну експлуатації та збільшення потужності. Ручка з м'якої гуми з покриттям запобігає ковзанню. Знімна бічна допоміжна ручка покращує керування й комфорт для правшів і лівшів. Металевий захисний кожух відхиляє іскри та металеву стружку в процесі експлуатації, захищаючи користувачів від травм.
Ця бездротова кутова шліфувальна машина на акумуляторі ідеально підходить для різання плитки, шліфування металу, шліфування дерева, заточування інструменту та багато чого іншого.
(Примітка: ця болгарка не підходить для важких робіт, як-от товста сталь, бетонні блоки тощо. Вона застосовується для деяких робіт із легкими тонкими металами, як-от цвяхи, труби, профіль, куточки, профнастил тощо)
Особливості акумуляторна кутова шліфмашина NARVA NAG-125 BL.
- Високошвидкісний двигун, 12000 об./хв. с плавним пуском.
- Для додаткової зручності інструмент має електричне гальмо, який зупиняє диск через 2 секунди або менше після відпускання кнопки перемикача. Що-би не відкручувалася швидкозатискна гайка, у болгарки встановлений спеціальний фланець із пружиною. Тому у вимкненому стані вона видає звук, схожий на скрет, якщо покрутити диск. (шпиндель).
- Захист від заклинювання.
- Регульована допоміжна ручка для зменшення вібрації й більшого контролю.
- Блокування шпинделя для швидкої та легкої заміни обладнання.
- Повзунковий перемикач із блокуванням для безпечного та зручного використання.
- 4000 мА·год літій-іонний акумулятор для тривалішого часу роботи.
- Безщітковий двигун (Brushless).
- Захист від перевантаження запобігає пошкодженню інструмента й акумулятора в неналежних ситуаціях.
Завдяки спеціальному обробленню спірально-конічного зубчастого механізму з легованої сталі, міцному протиударному корпусу, голові з алюмінієвого сплаву та професійному потужному безщітковому двигуну ця акумуляторна болгарка підходить для застосування у важких умовах.
Технічні характеристики болгарки акумуляторної Narva NAG-125 BL:
- Живиться від акумуляторної батареї 21 вольтів
- Ємність акумулятора — 4 А·год
- Час заряджання акумулятора — 1 година
- Діаметр відрізного диска — 125 мм
- Максимальна кількість обертів — 12000 обертів на хвилину
- Гарантія офіційна 24 місяців
Комплектація:
- Болгарка акумуляторна Narva 125 Li
- Акумуляторні батареї — 2 шт.
- Зарядний пристрій
- Диск для зачищення — 1 шт.
- Захисний кожух
- Інструкція з експлуатації
- Гарантійний талон
- Кейс
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Narva |
| Країна виробник | Естонія |
| Стан | Новий |
| Тип шліфмашини | кутова (болгарка) |
| Максимальна кількість обертів | 12000 об/хв |
| Максимальний діаметр диска | 125 мм |
| Вага | 2.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Розмір цанги | 14 мм |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 4 А. г |
| Напруга акумулятору | 21 В |
| Тип двигуна | Безщітковий |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Обмеження пускового струму | Так |
| Підтримка постійного числа обертів під навантаженням | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Комплектація | |
| Кейс в комплекті | Так |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додаткова рукоятка | Так |
| Додатковий акумулятор | Так |
- Ціна: 3 300 ₴
