- Зручна прогумована ручка
- Швидкозатискний патрон
- Світлодіодна підсвітка робочої зони
- Контроль швидкості від натискання кнопки
- Реверс
- Металеве кріплення для фіксації на поясному ремені
- Акумуляторна батарея Liion
- Дві швидкості
- Гарантія два роки
Опис
Акумуляторний шурупокрут NARVA NCD-16 з високопродуктивним двигуном, готовий для виконання ваших завдань зі свердління та кріплення.
Найдоступніший дриль, який ми рекомендуємо, це шуруповерт Нарва NCD-16. Більшість акумуляторних шурупокрутів нижча за вартість, але вони гірше за якість. Купуючи дешевий інструмент, ви або отримаєте інструмент, який не підходить для поточних завдань, або швидко виходить із ладу. Тоді як шурупокрут акумуляторний NARVA NCD-16, який ми рекомендуємо, економічний, надійний і якісний.
Чому потрібно купити акумуляторний шурупокрут NARVA NCD-16.
Шуруповерт NARVA NCD-16 має редуктор з 16 положеннями, пропонуючи контроль крутного моменту для більшості робіт. Його максимальна частота обертання 1500 об./хв. 16 вольтний мотор розвиває майже 30 Нм крутного моменту, що недостатньо для свердління бетону, але це буде цілком достатньо для гіпсокартону, профнастилу, шиферу та дерева. Це підходить для більшості завдань. Вбудований світлодіодний ліхтар допомагає освітлювати ваш робочий простір під час кожного натискання на спусковий гачок. Скромна вага інструмента мінімізує напругу та втому під час роботи оператором тривалий час на вагу.
Нова лінійка інструментів від NARVA, Звичайно, не може повною мірою конкурувати з відомими брендами. Але він чудово підходить для невеликих робіт у домі, легких і середніх навантажень на виробництві. Дворічна гарантія та наявність запасного акумулятора роблять його дуже вигідним пропонуванням за цю вартість.
Технічні характеристики
Технічні характеристики
| Напруга акумулятора | 16 В |
| Крутний момент | 30 Нм |
| Число обертів | 0 – 400 об./хв;
0 – 1500 об./хв. |
| Ємність акумулятора | 2 А·год |
| Час заряджання | 1 час |
| Реверс | є |
| Регулювання крутного моменту | 18 + свердління |
| Кількість АКБ у комплекті | две |
| Вбудований ліхтар | є |
| Діаметр патрона | 0 – 10 мм |
| Основні | |
|---|---|
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Живлення | Акумулятор |
| Виробник | Narva |
| Максимальний діаметр патрона | 13 мм |
| Максимальна кількість обертів | 1500 об/хв |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Тип | Шуруповерт |
| Максимальний крутний момент | 30 H*m |
| Стан | Новий |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
- Ціна: 1 500 ₴

