-28%


Фарбопульт професійний CROWN CT31013 (змінні форсунки) гарантія 36 м
2 500 ₴
1 800 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Фарборозпилювач CROWN CT31013 використовується під час фарбувальних робіт на професійному рівні. Ця модель дає змогу чітко настроїти вихід лакофарбових матеріалів і форму факела, що відповідає за професійну функціональність. Інструмент вирізняється великою потужністю, завдяки чому досягається висока продуктивність. Невелика вага та зручна ручка забезпечують надійний хват і контроль над розпилювачем під час роботи, підвищуючи комфорт роботи.
Характеристики
- Об'єм бачка 0,9 літра
- Розташування бачка нижнє
- Витрата фарби 800 грамів на хвилину
- Тиск 0,1-0,2 бара
- Діаметр сопла форсунки 2,5 мм
- Максимальна в'язкість розпилюваного матеріалу 70 DIN-s
- Гарантія офіційна — 36 місяців
Особливості:
- Нижнє розташування бачка для зручності;
- Висока продуктивність для великих обсягів робіт;
- Регулювання потоку розпилюваного матеріалу
- Регульований діаметр сопла
- Двокомпонентна ручка для надійного хвату;
- Кожух на соплі для захисту від розбризкування;
Комплектація
- Фарборозпилювач
- Інструкція користувача
- Вимірювальна воронка
- Гнучкий шланг-подовжувач
- Стрижень для очищення сопла
- Щітка для очищення
- Додаткові сопла: 2 мм / 3 мм 2 шт.
- Кільце посадкове 2 шт.
- Ключ
- Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Продуктивність фарбопульта | 0.8 літр/хв |
| Споживана потужність | 400 Вт |
| Діаметр сопла | 2.5 мм |
| Ємність бака розпилювача | 0.9 л |
| Вага | 2.65 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Регулювання подачі розпилюваної суміші | Так |
| Регулювання ширини факела | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
- Ціна: 1 800 ₴









