Опис відбійний молоток DWT H17-11 B BMC:
Відбійний молоток DWT H17-11 B BMC призначений для роботи в найжорсткіших умовах. Представлений інструмент потішений оновленим двигуном, який тепер здатний витримувати ще вищі навантаження. Ми хочемо підкреслити те, що з таким відбійним молотком не становитиме труднощів виконувати демонтаж цегляних і бетонних конструкцій, видаляти дорожнє покриття, зокрема асфальт, модель зможе повністю розкрити свій потенціал на будівельному майданчику або на професійному виробництві. Крім того, що відбійний молоток DWT має великий ресурс роботи та потужність, він також вирізняється і тим, що має зручну систему керування й ергономіку, з ним працювати гранично просто та зручно.
Продуктивність і надійність двигуна
Рекомендуємо Вам купити відбійний молоток для дому DWT H17-11 B BMC, модель обладнана продуктивним двигуном, який легко справляється з тривалими навантаженнями. Система повітряного охолодження забезпечує для такого інструмента можливість працювати під навантаженням упродовж тривалого часу без збоїв. Крім того, зверніть увагу на те, що потужність двигуна 1700 Вт забезпечує для інструменту чималу ефективність під час виконання більшості завдань.
Ефективна антивібраційна система
З таким інструментом працювати досить просто та зручно завдяки зручній системі керування й просунутій антивібраційній системі. Вона забезпечує чимале зниження навантаження на оператора під час експлуатації інструмента, дасть змогу працювати з відбійним молотком набагато довше без відпочинку.
Міцний корпус
Зверніть увагу на якісне виконання такого інструмента. Купити відбійний молоток дешевше DWT H17-11 B BMC можна навіть для роботи в найсуворіших умовах. Модель обладнана міцним корпусом, більшість елементів якого виготовлена з ударостійкого алюмінію.
Надійне кріплення робочої оснастки
Система фіксації обладнання типу HEX-30 забезпечує якісну роботу з таким інструментом, вона дасть змогу швидко без використання додаткового інструменту встановити потрібне долото. Патрон виготовлений так, що він легко справляється з високими навантаженнями в процесі роботи.
Пластиковий кейс
Модель постачається в кейсі, що незаперечна перевага для такого інструмента. Він забезпечить простоту зберігання відбійного молотка та робочої оснастки, а також просте їх транспортування. Кейс виготовлений із міцного пластику, тож він витримає будь-які навантаження або удари.
Технічні характеристики DWT H17-11 B BMC:
- Номінальна потужність 1700 Вт
- Сила струму за напруги 230 В 7,8 A
- Число ударів 2100 минˉ¹
- Енергія одного удару 45 Дж
- Тип патрона SDS MAX
Функціональні особливості
- фіксатор вмикача
- гумова накладка на ручці
- D-подібне руків'я
- система захисту від вібрації
- крок гарантії 24 місяці
- Вага 11 кг
Комплектація DWT H17-11 B BMC:
- відбійний молоток
- інструкція з експлуатації
- зубило піку
- зубило плоске
- контейнер із мастилом
- чіп паковання -пластиковий кейс
- розмір паковання — 70.5 × 17 × 36.7 см
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Тип патрона | SDS-max |
| Виробник | DWT |
| Максимальна сила удару | 45 Дж. |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість ударів | 2100 уд/хв |
| Вага | 11 кг |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 9 000 ₴










