Опис
Відбійний молоток DWT AH16-30 B BMC призначений для роботи в найжорсткіших умовах. Представлений інструмент потішений оновленим двигуном, який тепер здатний витримувати ще вищі навантаження. Ми хочемо підкреслити те, що з таким відбійником не становитиме труднощів виконувати демонтаж цегляних і бетонних конструкцій, видаляти дорожнього покриття, зокрема асфальт, модель зможе повністю розкрити свій потенціал на будівельному майданчику або на професійному виробництві. Крім того, що відбійний молоток ДВТ має великий ресурс роботи та потужність, він також відрізняється тим, що має зручну систему керування й ергономіку, з ним працювати гранично просто та зручно.
Продуктивність і надійність двигуна
Рекомендуємо Вам купити відбійний молоток для дому DWT AH16-30 B BMC, модель обладнана продуктивним двигуном, який легко справляється з тривалими навантаженнями. Система повітряного охолодження забезпечує для такого інструменту можливість працювати під навантаженням упродовж тривалого часу без збоїв. Крім того, зверніть увагу на те, що потужність двигуна 1700 Вт забезпечує для інструменту чималу ефективність під час виконання більшості завдань.
Ефективна антивібраційна система
З таким інструментом працювати досить просто та зручно завдяки зручній системі керування й просунутій антивібраційній системі. Вона забезпечує чимале зниження навантаження на оператора під час експлуатації інструмента, дасть змогу працювати з відбійником набагато довше без відпочинку.
Міцний корпус
Зверніть увагу на якісне виконання такого інструмента. Купити відбійний молоток дешевше DWT AH16-30 B BMC можна навіть для роботи в найсуворіших умовах. Модель обладнана міцним корпусом, більшість елементів якого виготовлена з ударостійкого алюмінію.
Надійне кріплення робочої оснастки
Система фіксації обладнання типу HEX-30 забезпечує якісну роботу з таким інструментом, вона дасть змогу швидко без використання додаткового інструменту встановити потрібне долото. Патрон виготовлений так, що він легко справляється з високими навантаженнями в процесі роботи.
Пластиковий кейс
Модель постачається в кейсі, що незаперечна перевага для такого інструмента. Він забезпечить простоту зберігання відбійного молотка і робочої оснастки, а також простого їхнього транспортування. Кейс виготовлений із міцного пластику, тож він витримає будь-які навантаження або удари.
Комплектація
- відбійний молоток
- інструкція з експлуатації
- зубило піку
- зубило плоске
- ключ гайковий
- ключ шестигранний (2 шт.)
- контейнер із мастилом
Характеристики та комплектація товару можуть бути змінені виробником без повідомлення продавця. Колір товару на вашому моніторі може відрізнятися від дійсного.
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1700 Вт |
| Вага | 16 кг |
| Тип патрона | Шестигранник |
| Виробник | DWT |
| Максимальна сила удару | 60 Дж. |
| Максимальна кількість ударів | 2100 уд/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Живлення | Мережа 220В |
| Додаткові функції | |
| Система погашення вібрації | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 11 125 ₴

