-19%


Перфоратор Crown CT18118 BMC (SDS-MAX, 10 Дж, 2 режими)
10 100 ₴
8 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Перфоратор Crown CT18118 BMC призначений для силових робіт на ділянці.
Такий інструмент ідеально підійде для демонтажу бетонних конструкцій, конструкцій із каменю та цегли.
Велика сила удару та потужність двигуна забезпечують ефективну роботу такого інструмента незалежно від умов експлукації та складності поставленого завдання.
Ми хочемо також звернути Вашу увагу на те, що сам по собі такий перфоратор порівнянний у плані роботи з легким відбійним молотком, але водночас працювати з ним набагато простіше та зручніше, навіть у вертикальній площині.
Особливості:
- Двигун із разючою потужністю 1250 Вт показує високу продуктивність;
- Високий удар і потужність двигуна забезпечують ефективну роботу такого інструмента незалежно від умов вибуху та складності завдання.
- Інструмент ідеально підходить для демонтажу бетонних, кам'яних і цегляних конструкцій.
- Використання щіткового мотора забезпечує стійкість штампа та стійкість до перепадів напруги в мережі.
- Перфоратор порівнянний із легким відбійним молотком, але водночас працювати з ним набагато простіше та зручніше навіть у вертикальній площині.
- Залежно від завдання, представлена модель пропонує можливість вибору оптимального положення долота;
- Ця модель має два режими — ударний і свердлильний. Ця функція пропонує додаткову гнучкість у її використанні, розширить ваші можливості на сайті;
- Завдяки використанню високоякісного металевого сплаву для виготовлення зубчастих передач, механізм має високу надійність і продуктивність.;
- Перфоратор використовує систему блокування SDS-Max.
Характеристики:
- Номінальна потужність: 1250 Вт
- Сила струму за напруги 230 В: 5,6 А
- Число обертів холостого ходу: 0-410 хв| 1
- Число ударів: 0-3000 хв| 1
- Енергія одного удару: 10 Дж
- Тип патрона: SDS MAX
- Макс. діаметр свердління в бетоні: 40 мм
- Функціональні особливості: 2 режими роботи (свердління з ударом, удар без свердління), антивібраційна система, запобіжна муфта, режим повороту зубила, гумова накладка на ручці
- Вага: 7 кг
Комплектація
- Бочковий перфоратор Crown CT18118 BMC SDS-MAX
- Обмежувач глибини
- Додаткова ручка
- Бури — 3 шт.
- Зубило плоске — 1 шт.
- Зубило піку — 1 шт.
- Пилоуловлювач — 1 шт.
- Контейнер зі змащенням — 1 шт.
- Термін гарантії: 36 місяців
- Розміри: 46.5×13.5×34.5 см
- Заводське паковання: пластиковий кейс
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Crown |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-max |
| Режими роботи | Свердління, Довбання (удар), Свердління з ударом |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1250 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 410 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 3000 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 10 Дж. |
| Вага | 7 кг |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Підсвічування робочої зони | Ні |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 8 200 ₴




