Бензокоса Nordex ND-4500 Ніж + шпуля з волосінню
Одним із найпопулярніших інструментів для проведення сезонних робіт є Мотокоса Nordex ND-4500. Вона призначена для покосу різнотрав'я і зрізу небажаної рослинності в місцях із важким доступом, уздовж огорожі, будівель, бордюрів, навколо дерев і лавочок, на території із западинами та схилами.
Зручності та маневреності в роботі з Бензиновим тримером Nordex ND-4500 надає двосторонній держак, на якому розміщені всі органи керування зі швидким доступом. Наплічний ремінь оптимально розподілить масу інструмента на весь корпус оператора, знижуючи у такий спосіб основну частину навантаження. Передова антивібраційна система гасить практично всі робочі вібрації. Захисний кожух виготовлений із високоміцного пластику, встановлений у такий спосіб, що запобігає потраплянню в оператора частинок, що вилітають.
Рухомий механізм Бензотримера Nordex ND-4500 слугує двотактний мотор потужністю 4500 Вт з верхнім розташуванням, який працює на суміші бензину та оливи. Це дає змогу використовувати косу під час вологої погоди або під час роси. Максимальна кількість обертів за хвилину, які здатний розвивати апарат, 11000. Хромований циліндр і високообертовий карбюратор із мідною голкою гарантують безперебійну роботу впродовж тривалого часу. Система Смарт Старт дає практично миттєву заводку двигуна з півоберту та неабияк скорочує споживання палива.Бензокоса Nordex ND-4500 сумісна з різними різальними ножами та котушками волосіні діаметром до 3 мм з автоматичним подаванням, оскільки має стандартний посадковий діаметр 25,4 мм.
Мотокоса Nordex ND-4500 з двигуном потужністю 4500 Втмає всі необхідні функції та характеристики, необхідні для високопродуктивної роботи. Якісне складання, ергономічний дизайн і простота в експлуатації — головні особливості цієї моделі.
Для роботи з бензокосій Nordex ND-4500 Ви можете використовувати косильні диски з посадковим діаметром 25.4 мм також можливе використання шпулі з волосінню діаметром до 3 мм включно. Для комфорту під час роботи бензиновий тример Nordex ND-4500 обладнаний регульованими ручками. Кнопки керування розташовані на одній із ручок. Для захисту користувача від пошкоджень і травм мотокоса цієї моделі має у своєму арсеналі надійний захисний кожух. До комплекту постачання входить шпуля з автоматичним викидом волосіні, також у комплекті є косильний диск, ключі для збирання, мірна ємність, ремінь через плече та посібник з експлуатації.
Особливості:
- посилена поршнева група
- суцільнометалевий вал
- захист від відбою
- покращена система запалювання
- антивібраційна система
Технічні характеристики мотокоси Nordex ND-4500
- Клас — професійний
- Двигун — бензиновий, одноциліндровий, двотактний
- Потужність двигуна — 4500 ватів
- Об'єм двигуна — 43 куб см
- Оберти — 11 000 на хвилину
- Місткість паливного бака — 1,2 літра
- Привод — суцільний металевий вал
- Штанга — пряма, нерозбірна
- Різальні елементи — волосінь, ніж
- Діаметр коса волосінню — 40 см
- Діаметр покосу ножем — 25 см
- Вага - 6,5 кг
Комплектація
- двигун бензокоси
- суцільна штанга
- котушка з волосінню 1 шт.
- ніж на три лопаті 1 шт.
- ремень на плече
- захист для ножа та волосіні
- мірний бачок для розмішування палива з олією
- набір ключів
- ручки керування
- інструкція для ознайомлення та роботи з інструментом
- талон на безплатне обслуговування за гарантії
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Максимальна ширина скошування | 400 мм |
| Ширина скошування ножа | 250 мм |
| Максимальна кількість обертів | 11000 об/хв |
| Ріжучий елемент | Волосінь і ніж |
| Живлення | Бензиновий двигун |
| Тип штанги | Пряма |
| Виробник | Nordex |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Країна виробник | Німеччина |
| Габаритні розміри | |
| Вага | 5.5 кг |
| Характеристики двигуна внутрішнього згоряння | |
| Об'єм двигуна | 42 куб. см |
| Об'єм паливного бака | 1.2 л |
- Ціна: 2 638 ₴





