-24%


Шабельна пила DWT SAS10-25 V ( 120 мм різання сталі,2 роки гарантії)
4 233 ₴
3 200 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Шабельна пила DWT SAS10-25 V.
Пила шабельна DWT SAS10-25 V — це професійний інструмент для якісного та точного розпилювання різних типів матеріалів — металу, пластмаси, газобетону, гіпсокартону, дерева та ін.
Міцний корпус виробу та потужний мотор 1010 В набагато збільшують довговічність використання цієї пили навіть за щільного режиму роботи.
Шабельна пила обладнана кутовим регулюванням, що забезпечує точне регулювання кута різання й глибини різання, що дає змогу отримати чисті розрізи та гострі крайки.
Особливості
- Електронне регулювання швидкості
- Легка заміна пиляльного полотна
- фіксатор вмикача
- D-подібне руків'я
- Гумова накладка на ручці
- Регульована опорна пластина
Комплект постачання
- Шабельна пила DWT SAS10-25 V
- Набір пилок 2 шт.
- Паспорт
- Паковання картонне
Характеристики
- Живлення мережа
- Номінальна потужність 1010 Вт
- Вихідна потужність 580 Вт
- Сила напруги за 230 Вт — 4,5 А
- Число ходів холостого ходу 300-2400 хв
- Довжина ходу пиляльного полотна 28 мм
- Макс. різальна здатність у дереві 250 мм
- Макс різальна здатність у сталі 120 мм
- Вага 3,7 кг
- Термін гарантії 24 місяці
| Основні | |
|---|---|
| Вага | 3.7 кг |
| Розмір ходу полотна | 28 мм |
| Виробник | DWT |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1010 Вт |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
- Ціна: 3 200 ₴









