
Перфоратор МТЗ Білорус ПЕ-1530 (3 режими роботи,сила удару 4 Дж, максимальний діаметр свердління 30 мм)
2 443 ₴
- Готово до відправки
Прямий перфоратор Білорус МТЗ ПЕ-1530
Перфоратор Білорус МТЗ ПЕ-1530 має продуманий, ергономічний корпус із гумовими вставками для надійного утримування інструмента в руках і для зниження відчутності вібрації під час роботи. Додаткова ручка, що встановлюється в різних положеннях, дає змогу підлаштувати інструмент під будь-якого користувача. Корпус виготовлений із якісного та витривалого пластику за новітніми технологіями виробництва корпусних деталей.
За потужності двигуна 1530 Вт і здатності видавати 5300 ударів за хвилину, вдалося зберегти компактний розмір і маневровість інструмента.Витривалий редуктор і продуктивний ударний механізм надійно захищені від механічних пошкоджень міцним металевим корпусом. Кнопка перемикання режимів роботи може бути встановлена в 4 положення: свердління — для отворів у металі,дереві, пластмасі; свердління з ударом — для отворів у камені, цеглі та бетоні; проміжне положення для повороту зубила під потрібним нахилом і удар — для легких ремонтних робіт.
Перфоратор Білорус МТЗ ПЕ-1530 має у своєму арсеналі надійний патрон типу SDS-PLUS, який захищений від потрапляння пилу. Інструмент постачається в дуже зручному для зберігання та транспортування пластиковому кейсі з комплектом основної оснастки: додаткова ручка, обмежувач глибини свердління, піка, зубило, бури.
Технічні характеристики перфоратора Білорус МТЗ ПЕ-1530.
- Живиться від стандартної електромережі 220 вольтів 50 герц.
- Розташування двигуна горизонтальне
- Потужність 1530 Вт
- Тип патрона SDS-plus
- Режими свердління — свердління, свердління з ударом, удар
- Реверс — є
- Оберти холостого ходу — 1300 за хвилину
- Енергія удару — 2,9 Дж
- Діаметр свердління в бетоні — до 26 мм
- Діаметр свердління сталь — 13 мм
- Діаметр свердління в дереві — 30 мм
- Вага — 2,8 кг
Комплектація:
- Перфоратор Білорус ПЕ-1530
- Бічна ручка
- Обмежувач глибини
- Бури — 3 шт.
- Піка
- Зубило
- Пильник
- Пластиковий кейс
- Посібник з експлуатації
Купити перфоратор Білорус ПЕ-1530 в Харкові можна в інтернет-магазині.
Так само здійснюємо надсилання всією Україною.
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | Білорус |
| Країна виробник | Білорусь |
| Конструкція перфоратора | Прямий |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління з ударом, Довбання (удар), Свердління |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1530 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1300 об/хв |
| Максимальна кількість ударів | 5300 уд/хв |
| Максимальна сила удару | 2.9 Дж. |
| Вага | 2.8 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 26 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 30 мм |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Обмежувач глибини свердління | Так |
- Ціна: 2 443 ₴







