
Акумуляторний шурупокрут DWT ABS-14.4 L-2 BMC (14,4 В, що скручує момент 27 Нм, 1250 обор/хв, 2 акуми)
3 339 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Акумуляторний шурупокрут DWT ABS-14,4 L-2 BMC практичний і надійний у використанні інструмент, який дасть Вам змогу легко виконувати широкий спектр завдань, зокрема свердління. Він найчастіше використовується для закручування і відкручування шурупів і саморізів, але нерідко його застосовують і для виконання роботи зі свердлами, шліфувальними насадками тощо. Варто акцентувати Вашу увагу на тому, що представлений інструмент має великий ресурс роботи, він виготовлений якісно із застосуванням найкращих матеріалів.
Особливості:
- Два режими роботи
- дриль
- шурупокрут
- Автоматичне блокування шпинделя
- Електронне регулювання швидкості
- Регулювання крутного моменту
- Двошвидкісний редуктор
- Швидкозарядний пристрій
- Гумова накладка на ручці
Характеристики:
- Споживана потужність — 14,4 В
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Ємність акумулятора — 1,5 А·год
- Максимальна кількість обертів — 1250 за хвилину
- Максимальний крутний момент — 28 Нм
- Максимальний діаметр патрона — 10 мм
- Мінімальний діаметр патрона — 0,8 мм
- Тип патрона — швидкозатискний
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 28 мм
- Максимальний діаметр свердління метал — 10 мм
- Режим інструмента — безударний
- Кількість ступенів затягування — 19
- Матеріал корпусу редуктора — метал
- Вага шурупокрута — 1,2 кг
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Комплектація
- акумуляторний дриль-шурупокрут
- інструкція з експлуатації
- двостороння біта
- акумулятор (2 шт.)
- зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Мінімальний діаметр патрона | 0.8 мм |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Кількість ступенів затяжки | 18 |
| Максимальний крутний момент | 27 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Матеріал корпусу редуктора | Метал |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Блокування шпинделя | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Споживана потужність | 14.4 Вт |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 14.4 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Тип зарядного пристрою | Звичайне |
- Ціна: 3 339 ₴

