
Перфоратор DWT BH10-28 VB BMC (енергія удару 5 Дж,0-1020 оберт/хв,0-4300 удар/хв, поворот зубила)
4 747 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Огляд
Перфоратор DWT BH10-28 VB BMC
Перфоратор DWT BH10-28 VB BMC — представник нової лінійки бочкових перфораторів торгової марки DWT, які обладнуються регулятором обертів і мають дуже яскравий і сучасний дизайн.
Особливості:
- Патрон SDS+
- Регулювання швидкості

- 3 режими роботи
- Запобіжна муфта
- Режим повороту зубила
- Вертикальне компонування
- Ергономічна ручка з гумовими накладками
- Антивібраційна система ручки
| Номінальна потужність | 1050 Вт |
| Cила струму за напруги 230 В | 4,8 A |
| Число обертів холостого ходу | 0-1020 минˉ¹ |
| Число ударів | 0-4300 минˉ¹ |
| Енергія одного удару | 5 Дж |
| Тип патрона | SDS PLUS |
| Макс. Ø свердління в бетоні | 28 мм |
| Макс. Ø свердління в сталі | 13 мм |
| Макс. Ø свердління в дереві | 40 мм |
| Функціональні особливості |
|
| Термін гарантії | 2 роки |
| Вага | 4,3 кг |
| Тип паковання | пластиковий кейс |
| Розміри паковання | 38.5 × 11.4 × 29.4 см |
| Комплектація |
|
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Конструкція перфоратора | Бочкової |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Максимальна кількість обертів | 1020 об/хв |
| Максимальна сила удару | 5 Дж. |
| Вага | 4.3 кг |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 28 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
| Додаткові функції | |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Запобіжна муфта | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Пластиковий кейс |
- Ціна: 4 747 ₴

