
Полірувальна машина Crown CT13302 (плавний пуск, стабілізація обертів, фіксатор кнопки,гарантія 3 роки)
4 200 ₴
- Немає в наявності
+380 (95) 611-07-84
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Полірувальна шліфмашина Crown CT13302 — якісний інструмент, який забезпечує зручну та ефективну роботу з пофарбованими та лаковими поверхнями. Пристрій обладнаний потужним двигуном на 1300 Вт, який виробляє 1000-3000 обертів за хвилину. Полірувальний диск має діаметр 180 мм, здатний швидко відполірувати будь-яку поверхню. Збалансована за вагою конструкція, міцний корпус і ергономічний дизайн
Характеристики:
- Живлення: мережа
- Напруга, В/ Частота струму, Гц: 220 / 50 Гц
- Споживана потужність, Вт: 1300 Вт
- Оберти холостого ходу, об./хв: 1000-3000 об./хв
- Діаметр полірувального диска, мм: 180
- Різь шпинделя: М14
- Блокування кнопки увімкнення: є
- Обмеження подавання струму (плавний пуск): є
- Система стабілізації обертів: є
- Офіційна гарантія 36 місяців
Комплектація
- Полірувальна машина,
- ключ (2 шт.),
- додаткова ручка,
- гумовий диск,
- полірувальний чохол,
- полірувальний диск,
- посібник
Особливості:
- Система кріплення на липучці
- гумова ручка
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Стан | Новий |
| Максимальна кількість обертів | 3000 об/хв |
| Живлення | Мережа 220В |
| Споживана потужність | 1300 Вт |
| Тип шліфмашини | полірувальна |
| Максимальний діаметр диска | 180 мм |
- Ціна: 4 200 ₴


