Лобзик CROWN CT15189
Лобзик CROWN CT15189 - — надійний і якісний інструмент професійного класу, здатний витримувати істотні навантаження. Він призначений для пиляння предметів із дерева, заліза, кольорового металу та пластмаси. Може використовуватися для прямого або фігурного пропилювання.
Обладнаний електролобзиком високопродуктивним мотором. Двигун надійно захищений від перегрівів і негативних впливів, абразивів, пилу. Є вбудована електроніка з можливістю попередньо налаштувати швидкість роботи до 3000 хід/хв. Це особливо важливо для того, який обраний матеріал. Швидкісний режим можна вибирати будь-який із 4 режимів маятникового ходу. Різальна частина CROWN CT15189 - чудово заточена пилка, яка затискається механічним способом. Монтаж і демонтаж пилки можна робити швидко. Є можливість вибрати кут розпилювання до 45 (+/-) градусів.
Лобзик CROWN CT15189 має ергономічний дизайн, він зручний, легкий і компактний. Ергономічної форми ручка забезпечує зручність у процесі експлуатації, а також є антивібраційним засобом, поглинаючи коливання, і рівномірно розподіляючи водночас забезпечене навантаження. За безпеку відповідає захисний екран, що запобігає випадковому дотику до пиляльного полотну.
Особливості:
- Якісне збирання
- Простота в експлуатації
- Надійність і висока міцність
- Швидка заміна полотна
- Електронний регулятор частоти ходів
- Маятниковий хід
- Круглий сталевий шток
- Надійне кріплення пилки
- Ергономічний дизайн
- Функційність
Характеристики:
- Клас інструмента - Професійний
- Виробник - Швейцарія
- Живлення - 220 В
- Сила струму за напруги — 230 В ,3,1 А
- Кількість коливань -700-3000 хід/хв
- Хід штока — 26 мм
- Товщина пропилу в дереві - 85 мм
- Товщина пропилу в алюмінії — 20 мм
- Товщина пропилу в металі - 10 мм
- Кількість режимів маятникового ходу - 4
- Угол реза - +/- 45 град
- Вага - 2,9 кг
- Офіційна гарантія 36 місяців
Комплектація
- лобзик CROWN CT15189
- лінійна напрямна
- шестигранний ключ
- пиляльне полотно
- інструкція
- картонна коробка
- Гарантія 36 місяців
| Додаткові функції | |
|---|---|
| Регулювання маятникового ходу | 4 |
| Швидкозатискне кріплення пилки | Так |
| Підключення пилозбірника/пилососа | Так |
| Маятниковий хід | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Основні | |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Нахил підошви | 45 град. |
| Стан | Новий |
| Вага | 2.9 кг |
| Довжина ходу пилки | 26 мм |
| Живлення | Мережа 220В |
| Максимальна частота руху ріжучого інструменту | 3000 хід/хв |
| Виробник | Crown |
- Ціна: 3 250 ₴










