
Перфоратор CROWN CT18116 BMC (448 Дж, набір бурів,піка та долото в комплекті)
4 835 ₴
- В наявності
Опис
Перфоратор CROWN CT18116 BMC використовується для свердлильних робіт і демонтажних робіт із бетону, цегляного мурування, виділяється високою якістю й надійністю.
Перфоратор має вертикальне розташування електродвигуна (бочоковий перфоратор) і міцний корпус на основі сплаву з металу та стійкого до механічних пошкоджень пластику. Ця модель має потужність 1050 Вт, що дає змогу виробляти 2800 уд./хв за сили удару 4,8 Дж. Оберти регулюються в діапазоні 0-750 об/хв. Наявність трьох режимів роботи (свердління, ударний режим і свердління з ударом) робить цю модель перфоратора універсальним інструментом, із застосуванням якого можна виконати безліч різноманітних робіт і операцій. Наявність патрона SDS-plus дає змогу легко та швидко змінити обладнання. Є в інструменті реверс.
Перфоратор CROWN CT18116 BMC зібраний із високонадійних комплектуючих. Передбачений витривалий редуктор і надійний ударний механізм, є захисна муфта. Щоб інструмент не перегрівався, застосована гарна система охолодження. Постачається перфоратор у кейсі з усіма приладдями для початку роботи.
Особливості:
- Корпус із міцного пластику
- Металевий корпус редуктора
- Висока потужність двигуна
- Надійний ударний механізм
- Реверс
- Гарна система охолодження
- Три режими роботи
- Антивібраційна система
- Захисна муфта
- Зручна ручка
- Ергономічний дизайн
Характеристики:
- Тип — бочковий
- Клас обладнання -професійний
- Патрон — SDS-Plus
- Режими роботи — свердління, ударне свердління, довбання
- Потужність -1050 Вт
- Напруга — 220 В
- Сила струму за напруги 230 В-449 А
- Енергія удару — 4,8 Дж
- Число ударів - 2800 ударів за хвилину
- Оберти — 0-750 об/хв
- Діаметр свердління в бетоні — 32 мм
- Діаметр свердління в металі — 13 мм
- Діаметр свердління в деревині — 40 мм
- Довжина мережевого кабелю — 2 м
- Вага — 5 кг
Комплектація:
- Перфоратор CROWN CT18116 BMC
- Допоміжна ручка
- Обмежувач глибини
- Бури — 3 шт.
- Пика, долото
- Контейнер зі змащенням
- Фланцовий ключ
- Пилозбірник
- Інструкція
- Кейс
- Паковання
| Основні | |
|---|---|
| Споживана потужність | 1050 Вт |
| Вага | 5 кг |
| Тип патрона | SDS-plus |
| Живлення | Мережа 220В |
| Режими роботи | Свердління, Свердління з ударом, Довбання (удар) |
| Виробник | Crown |
| Гарантійний термін | 36 міс |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Максимальна кількість ударів | 2800 уд/хв |
| Максимальна кількість обертів | 750 об/хв |
| Довжина мережевого кабелю | 2 м |
| Максимальна сила удару | 4.8 Дж. |
| Стан | Новий |
| Додаткові функції | |
| Реверс | Так |
| Система погашення вібрації | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (бетон) | 32 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 13 мм |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 40 мм |
- Ціна: 4 835 ₴









