-29%


Акумуляторний шурупокрут DWT ABS-12 L-2 BMC (12 В)
2 892 ₴
2 050 ₴
- Готово до відправки
+380 (95) 611-07-84
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Опис
Акумуляторний шурупокрут DWT ABS-12 L-2 BMC — це чудовий інструмент для побутового використання, який неодмінно потішить Вас своєю високою ефективністю в роботі та продуктивністю. Ми хочемо підкреслити те, що з ним можна виконувати роботу із саморізами та шурупами виконувати свердління й безліч інших завдань залежно від обраного обладнання. Крім того, сам собою інструмент має високу надійність завдяки використанню якісних матеріалів, вузлів і деталей, він пристосований до інтенсивного використання в майстерні або під час будівництва, ремонту.
Особливості:
- Недорогий, якісний шурупокрут для побутового використання.
- Система автоматичного блокування шпинделя спрощує заміну обладнання.
- Безключовий патрон забезпечує простоту використання інструмента.
- Купити шурупокрут вигідно, він обладнаний системою плавного регулювання швидкості.
- Регулювання ступеня затягування дасть змогу ефективно закручувати саморізи в матеріали будь-якої міцності.
- 2 режими швидкості забезпечують гнучкість, точність виконання поставлених завдань.
- Сучасний зарядний пристрій підготує акумулятор до роботи не більш ніж за годину.
- Високий крутний момент робить шурупокрут ефективним.
- Система підсвічування дає змогу купити шурупокрут для роботи в різних умовах.
- Індикатор заряду дасть змогу контролювати ступінь розрідженості батареї.
Характеристики:
- Споживана потужність — 12 В
- Тип акумулятора — Li-Ion
- Ємність акумулятора — 1,5 А·год
- Максимальний крутний момент — 20 Нм
- Максимальний діаметр патрона — 10 мм
- Мінімальний діаметр патрона — 0,8 мм
- Тип патрона — швидкозатискний
- Максимальний діаметр свердління в дереві — 28 мм
- Максимальний діаметр свердління метал — 10 мм
- Режим інструмента — безударний
- Кількість ступенів затягування — 19
- Матеріал корпусу редуктора — метал
- Вага шурупокрута — 1,2 кг
- Офіційна гарантія — 24 місяці
Комплектація
- акумуляторний дриль-шурупокрут
- інструкція з експлуатації
- двостороння біта
- акумулятор (2 шт.)
- зарядний пристрій
| Основні | |
|---|---|
| Стан | Новий |
| Виробник | DWT |
| Країна виробник | Швейцарія |
| Тип | Шуруповерт |
| Живлення | Акумулятор |
| Тип патрона | Швидкозатискний |
| Максимальний діаметр патрона | 10 мм |
| Максимальний крутний момент | 25 H*m |
| Максимальна кількість обертів | 1250 об/хв |
| Гарантійний термін | 24 міс |
| Додаткові функції | |
| Кількість швидкостей роботи | 2 |
| Реверс | Так |
| Регулювання кількості обертів | Так |
| Блокування кнопки включення | Так |
| Підсвічування робочої зони | Так |
| Комплектація | |
| Тип упаковки | Паперова коробка |
| Додатковий акумулятор | Так |
| Прогумована рукоятка | Так |
| Максимальний діаметр свердління | |
| Максимальний діаметр свердління (дерево) | 20 мм |
| Максимальний діаметр свердління (метал) | 10 мм |
| Живлення | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Ємність акумулятору | 1.5 А. г |
| Напруга акумулятору | 12 В |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
- Ціна: 2 050 ₴





